3 סיבות לכך שעסק אימון הבריאות שלך לא ממשיך ואיך לתקן אותן

תצלום של ריקרדו אנאנדייל ב- Unsplash

הייתי שם. אתה מתלהב מהמסע החדש שלך כמאמן בריאות. לקחתם את כל האישורים, קראתם את כל הספרים ואפילו קיבלתם את כרטיסי הביקור. אפילו אימנת כמה לקוחות.

עם זאת, אינך מרוויח את הכסף שאתה רוצה. אתה לא מקבל את הלקוחות שאתה רוצה. העסק שלך לא זורם כמו שדמיינת שזה יהיה.

זה יכול להרתיע. זה מייאש. גם אתה לא לבד.

מדוע זה לא עובד?

אתה יכול להתחיל לחשוב שאתה לא מאמן טוב! עם זאת, זה לא המקרה. הגעת לנקודה הזו מסיבה.

מה שקורה באמת זה שיש לך קצת לנקות בתים לעשות. כמו שכולנו עושים, הרבה קורה ברקע. אנו נוטים לצאת מדי פעם מהמכה או מיושר בגלל טונות של סיבות שונות. יתכן שהתחלת את המסע הזה ללא שום מיקוד אמיתי. הרעיון נשמע נהדר אז פשוט החלטתם "אני הולך להיות מאמן!". וזה בשום אופן לא בסדר, אבל יש לך עוד קצת עבודה לעשות.

ניהול עסק, ובמיוחד עסק של אנשים, יכול להיות קשה. אז אתה צריך להיות מצויד היטב ולקיים את ה"יש "שלך ביחד.

כל האישורים בעולם לא יכינו אותך לתהליך של שינוי בפועל של איך מישהו מתנהג! אתה צריך להיות בראש המשחק שלך!

אז מצאתי שלוש סיבות גדולות לכך שעסקי אימון הבריאות שלך לא כל כך חמים.

1). היעדים שלך מציצים

אני לא אומר שאין לך יעדים טובים. אני אומר שלא יצרת כאלה חזקים. אלה הם מחליף משחקים. אנו עשויים לחשוב שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, אבל לפעמים זה כל פני השטח.

לעתים קרובות זה מופיע בצורה של "אני רוצה לעזור לאנשים לרדת במשקל!".

זה מדהים, אבל האם זה מה שאתה באמת רוצה? זה מה שהצד הכי עמוק בך, אתה האמיתי, באמת רוצה מהמסע הזה.

התשובה היא לא.

אתה צריך לחפור עמוק יותר כדי למצוא מטרה נוספת מאחורי הדברים שאתה רוצה, ואפילו כדי לגלות מה אתה רוצה. אז תפוס עט, תפוס מעט נייר והתחל לחפור.

שאלו את עצמכם מדוע עד שתתחילו לשנוא את המילה. כתוב את המטרה הראשונית שלך. ואז תשאלי אותו.

"אני רוצה לעזור לאנשים לרדת במשקל"

"למה?"

"אני חושב שזה יחזיר להם את הביטחון העצמי"

"למה?"

"כי הם יאהבו את איך שהם נראים במראה"

רואים איך זה עובד? הרבה הולך ומעמיק ואתה מקבל יותר ספציפיות. אנו זקוקים לספציפיות. בדיוק כמו שאתה צריך ספציפיות בתוכנית אימונים כדי להגיע לתוצאה מסוימת. אותם כללים חלים!

התרגיל השני שאתה יכול לעשות הוא לכתוב כל מטרה אחת לעסקי האימון שלך. קח את זה עד 10 שנים. משם אתה יכול לצמצם אותם.

הוסף "בגלל" בסוף כל מטרה אחת. לחלקם לא יהיה כזה. חדשות טובות, פשוט מצאת עוד קצת פוקוס! אתה יכול לעשות זאת כדי לחסל את הדברים שלמעשה אין לך משמעות. אתם עשויים לחזור אליהם, אך לעת עתה הם יכולים לשבת לצד. אנו זקוקים למיקוד.

מכאן כדאי שיהיו כמה דברים די עוצמתיים. יש לך בהירות טובה יותר והתמקד במצב העומד לרשותך. אתה יכול טוב יותר לתכנן אסטרטגיה מכאן.

זכור דבר אחד, אל תדאג מה אתה לא רוצה. לדאוג למה שאתה רוצה.

2). התמקדות בחסרונות השיווק שלך

אני לא מומחה בשיווק, אבל אני יודע להתמקד. השניים האלה הולכים יד ביד. בכל פעם שאתה מנסה למכור משהו קשה להגיע להמונים זה קשה. כשאתה מנסה לעזור לכולם, אתה בסופו של דבר לא עוזר לאף אחד.

ככל הנראה חסר לך לקוחות וכסף מכיוון שאתה לא מכוון לאנשים הנכונים. בטוח שאולי קיבלת כמה אנשים להירשם, אבל האם הם היו האנשים שרציתם לאמן?

עלינו להבין מה הלקוח הראשון שלנו.

אם אין לך לקוחות, YET, אתה תצטרך להיות יצירתי. עלינו לבנות אווטרה. לא כמו הבחורים הכחולים הגדולים, אלא דוגמנית של הלקוח האידיאלי שלך. אז הקדישו זמן להתפרק עם המטרות החדשות הללו וחשבו על מי אתם באמת רוצים לעזור.

האם מדובר בנשים? האם זה גברים? אולי זה יזמים עסוקים. מה הם עושים בשביל העבודה? הם נשואים? יש להם ילדים?

היו ספציפיים וצרו מיקוד! הרכיבו את האדם האידיאלי שלכם ותנו לו חיים. זה יעזור לך להבין איך אתה צריך להגיד את השיווק שלך או אפילו למצוא אותם.

(נקרא גם לזה מציאת שוק NICHE וזה חשוב ביותר)

לדוגמא, נניח שאתה רוצה לעזור לגיל העמידה להישאר בבית אמהות לרדת במשקל ולעשות ביטחון. ובכן, יש כנראה המון קבוצות בפייסבוק מלאות שתוכלו לבדוק. אני לא ממליץ להיכנס חם ולנסות למכור לאנשים, אבל אתה יכול להתחיל לבנות מערכות יחסים ולהפיץ את הבשורה על מה שאתה עושה.

זה כמו לדוג עם הפיתיון הנכון. אתה מקבל את מה שאתה רוצה לתפוס.

אתה יכול אפילו להיות יותר ממוקד בתוצאה שאתה מספק. במקום "אני עוזר להישאר בבית אמהות לרדת במשקל." זה יכול להיות "אני עוזר להישאר בבית אמהות לאבד את נפיחת הבטן העיקשת שלה כדי שתוכלו לקבל את הביטחון העצמי."

תראה את ההבדל?

אם יש לכם כבר כמה לקוחות, ויש לכם לקוח אידיאלי, אז יהיה לכם עם מה לעבוד. זה המקום בו היית מקיים כמה ראיונות של לקוח.

כמו:

• למה אתה אוהב לעבוד איתי?
  • מה תפס את תשומת ליבך לגבי השירותים שלי?
  • מה היו כמה מנקודות הכאב שהרגשת שיש לי פתרונות עבורן?

בדרך זו תוכלו ליצור שיווק ממוקד באמת!

אתה לא יכול לנהוג טוב עם ראייה מטושטשת, להשיג קצת פוקוס והדרך היא שלך.

3). אתה מפחד לשים את עצמך שם בחוץ

זה היה קשה לי כשבניתי את העסק שלי בתחום אימון הבריאות. פחדתי מאוד ממה שאנשים חשבו עלי, והייתי באפס אמון במה שאני אומר.

זה נראה עכשיו כמו רעיון מטורף, כי זה אחד החלקים האהובים עליי להיות מאמן. כל מה שנדרש היה כמה שינויים ותרגול.

כמאמנים, אם אנחנו לא מוציאים את עצמנו שם אף אחד לא עומד לדעת אפילו מה אנחנו עושים. אם אנו מתלוננים על אימון, אך לא פונים לאנשים או עובדים על שידור המקצוע שלנו, איננו יכולים להיות כועסים כשאיש אינו מבקש את עזרתנו.

ישנם למעשה טונות של לקוחות שרק מחכים שיעזרו להם, הם פשוט לא שמו לב אליכם.

לשים את עצמך שם בווידיאו, תמונות, כתיבה וקול - כל אלה דרכים נהדרות להיראות.

לא רק זה, אלא זה יוצר תחושת אמון עם לקוחות פוטנציאליים. לקוחות רוצים לעבוד עם מישהו שהם יכולים לסמוך עליו, ואם הם לא ראו את הפנים שלך הם כנראה לא יחשבו אפילו שאתה אמיתי.

אז צא משם והיה קצת לא נוח. אחד המנטורים הגדולים ביותר שלי סגר את הפחדים שלי באומרו, "זה לא קשור אליך, זה קשור ללקוח." זה שינה לנצח את הסיפור שלי עם הנושא הזה.

זה אולי מרגיש מוזר בהתחלה, אך עם הזמן זה הופך להיות טבעי ביותר עבורך.

עכשיו אתה רק צריך להשתמש בזה

אלה שלוש הסיבות שעסק אימון הבריאות שלך לא ממריא. הם אולי לא נשמעים כמו נוסחאות סודיות, אך הם ישנו את כל מסלול העסק שלך. אלה הדברים שרוב האנשים לא חושבים עליהם בעת פתיחת עסק.

הכל עצה נהדרת, אבל צריך ליישם אותה. ככל שתעבוד מהר יותר לעבודה, העסק שלך יגדל מהר יותר.

אימון שמח!